Agenda t/m vrijdag 28 februari

  • Dinsdag 21 januari 19.30 uur De Lunet: 21e trainingsavond.
  • Woensdag 22 januari 20.10 uur De Lunet: Adelaars 8-Laren 99 2.
  • Woensdag 22 januari 21.05 uur De Lunet: Adelaars 9-Palm 3.
  • Woensdag 22 januari 21.05 uur Laren: Kortenhoef’94-Adelaars 5.
  • Vrijdag 24 januari 19.15 uur De Lunet: Adelaars 3-Spakenburg 2.
  • Vrijdag 24 januari 20.10 uur Huis van Eemnes: Laren 99 4-Adelaars 6.
  • Vrijdag 24 januari 22.00 uur Bokkeduinen: Am. Boys 14-Adelaars 7.
  • Dinsdag 28 januari 19.30 uur De Lunet: 22e trainingsavond.
  • Woensdag 29 januari 19.15 uur De Fuik: Kortenhoef’94 2-Adelaars 8.
  • Woensdag 29 januari 19.15 uur De Lunet: Adelaars 7-Kortenhoef’94 3.
  • Woensdag 29 januari 22.00 uur De Lunet: Adelaars 6-Laren 99 3.
  • Vrijdag 31 januari 19.15 uur Huis van Eemnes: Eemnes 6-Adelaars 9.
  • Vrijdag 31 januari 20.10 uur Nieuwland: GS’76-Adelaars 3.
  • Vrijdag 31 januari 21.05 uur Bokkeduinen: Am. Boys-Adelaars.
  • Vrijdag 31 januari 21.05 uur De Kwakel: KDO 2-Adelaars 2.
  • Maandag 3 februari 19.15 uur Huis van Eemnes: Baron 2-Adelaars 9.
  • Maandag 3 februari 20.05 uur De Kooi: BSM-Adelaars 2.
  • Maandag 3 februari 21.05 uur Huis v Eemnes: Zuidvogels-Adelaars 3.
  • Dinsdag 4 februari 19.30 uur De Lunet: 23e trainingsavond.
  • Woensdag 5 februari 20.05 uur De Fuik: Kortenhoef’94 3-Adelaars 6.
  • Woensdag 5 februari 21.30 uur Dudok: BZC’13 2-Adelaars 8.
  • Vrijdag 7 februari 20.05 uur Dudok: Palm 2-Adelaars 7.
  • Vrijdag 7 februari 20.10 uur De Lunet: Adelaars 5-BVV’31.
  • Vrijdag 7 februari 21.05 uur Zuid: Plein 83-Adelaars.
  • Dinsdag 11 februari 19.30 uur De Lunet: 24e trainingsavond.
  • Woensdag 12 februari 19.15 uur De Lunet: Adelaars 7-Kortenhoef’94 2.
  • Donderdag 13 februari 21.55 uur De Trits: All Stars Baarn 3-Adelaars 5.
  • Vrijdag 14 februari 19.15 uur De Lunet: Adelaars 3-All Stars Baarn.
  • Vrijdag 14 februari 20.10 uur De Lunet: Adelaars 2-Zwaluwen Utrecht.
  • Vrijdag 14 februari 21.05 uur De Lunet: Adelaars-Brederodes.
  • Vrijdag 14 februari 22.00 uur De Lunet: Adelaars 9-Radiostad.
  • Woensdag 19 februari 19.15 uur De Lunet: Adelaars 6-Palm 2.
  • Woensdag 19 februari 20.10 uur De Lunet: Adelaars 8-Laren 99 3.
  • Vrijdag 21 februari 19.00 uur Dudok: Wasmeer-Adelaars 5.
  • Dinsdag 25 februari 19.30 uur De Lunet: 25e trainingsavond.
  • Vrijdag 28 februari 19.15 uur De Lunet: Adelaars 3-De Kolkrijst.