Agenda t/m Vrijdag 29 november

  • Dinsdag 24 september 19.30 uur De Lunet: zevende trainingsavond.
  • Woensdag 25 september 19.15 uur De Fuik: ‘s-Graveland-Adelaars 5.
  • Woensdag 25 september 20.10 uur De Fuik: Kortenhoef’94 3-Adelaars 7.
  • Woensdag 25 september 21.05 uur De Lunet: Adelaars 8-Kortenhoef’94 2.
  • Vrijdag 27 september 19.15 uur De Hilt: Laren 99 3-Adelaars 6.
  • Vrijdag 27 september 19.15 uur De Lunet: Adelaars 3-Zuidvogels.
  • Vrijdag 27 september 20.10 uur De Lunet: Adelaars 2-BSM.
  • Vrijdag 27 september 21.05 uur De Lunet: Adelaars-Plein’83.
  • Vrijdag 27 september 22.00 uur De Lunet: Adelaars 9-De Baron 2.
  • Dinsdag 1 oktober 19.30 uur De Lunet: achtste trainingsavond.
  • Woensdag 2 oktober 19.15 uur Laren: Palm 3-Adelaars 9.
  • Woensdag 2 oktober 20.00 uur De Trits: All Stars Baarn-Adelaars 3.
  • Woensdag 2 oktober 21.00 uur Nieuw Welgelegen: Zwaluwen Utrecht-Adelaars 2.
  • Woensdag 2 oktoberĀ 19.15 uur De Lunet: Adelaars 7-Laren 99 4.
  • Woensdag 2 oktober 22.00 uur De Lunet: Adelaars 6-AH’78 2.
  • Vrijdag 4 oktober 19.15 uur De Lunet: Adelaars 5-All Stars Baarn 2.
  • Vrijdag 4 oktober 20.10 uur Helsdingen: Brederodes-Adelaars.
  • Dinsdag 8 oktober 19.30 uur De Lunet: negende trainingsavond.
  • Woensdag 9 oktober 20.10 uur Laren: Laren 99 3-Adelaars 7.
  • Vrijdag 11 oktober 19.15 uur De Lunet: Adelaars 3-GS’76.
  • Vrijdag 11 oktober 20.10 uur De Lunet: Adelaars 2-KDO 2.
  • Vrijdag 11 oktober 21.05 uur De Lunet: Adelaars-Amersfoortse Boys.
  • Vrijdag 11 oktober 22.00 uur De Lunet: Adelaars 8-Adelaars 6.
  • Vrijdag 11 oktober 21.05 uur Kerkelanden: Adelaars 9-Eemnes 6.
  • Dinsdag 15 oktober 19.30 uur De Lunet: tiende trainingsavond.
  • Woensdag 16 oktober 19.15 uur De Lunet: Adelaars 7-Palm 2.
  • Woensdag 16 oktober 20.10 uur De Lunet: Adelaars 8-BZC’13 2.
  • Woensdag 16 oktober 21.05 uur De Lunet: Adelaars 6-Kortenhoef’94 3.
  • Vrijdag 18 oktober 20.50 uur De Hilt: BVV’31-Adelaars 5.
  • Dinsdag 29 oktober 19.30 uur De Lunet: elfde trainingsavond.
  • Woensdag 30 oktober 20.10 uur De Lunet: Adelaars 8-Adelaars 7.
  • Woensdag 30 oktober 21.05 uur Laren: AH’78-Adelaars 5.
  • Woensdag 30 oktober 21.05 uur De Fuik: Kortenhoef’94 2-Adelaars 6.
  • Vrijdag 1 november 19.15 uur De Lunet: Adelaars 3-Annour 4.
  • Vrijdag 1 november 20.10 uur De Lunet: Adelaars 2-Annour 3.
  • Vrijdag 1 november 21.05 uur De Lunet: Adelaars-VNS United 2.
  • Vrijdag 1 november 22.00 uur De Lunet: Adelaars 9-Huizen.
  • Maandag 4 november 21.05 uur De Hilt: Laren 99 8-Adelaars 9.
  • Dinsdag 5 november 19.30 uur De Lunet: twaalfde trainingsavond.
  • Woensdag 6 november 19.15 uur De Lunet: Adelaars 7-Laren 99 2.
  • Woensdag 6 november 21.05 uur De Scheg: Hertha-Adelaars.
  • Vrijdag 8 november 19.15 uur De Lieberg: Palm 2-Adelaars8.
  • Vrijdag 8 november 19.10 uur De Lunet: Adelaars 5-Palm.
  • Vrijdag 8 november 20.10 uur Weide Wereld Vleuten: UVV 2-Adelaars 2.
  • Dinsdag 12 november 19.30 uur De Lunet: dertiende trainingsavond.
  • Woensdag 13 november 19.15 uur De Lunet: Adelaars 7-BZC’13 2.
  • Woensdag 13 november 20.10 uur De Lunet: Jos Geerling-Adelaars 5.
  • Woensdag 13 november 21.05 uur De Lunet: Adelaars 6-Am. Boys 14.
  • Vrijdag 15 november 19.15 uur De Lunet: Adelaars 3-Team Vos.
  • Vrijdag 15 november 20.10 uur De Lunet: Adelaars 2-De Dreef 2.
  • Vrijdag 15 november 21.05 uur De Lunet: Adelaars-De Dreef.
  • Vrijdag 15 november 22.00 uur De Lunet: Adelaars 9-Palm 4.
  • Dinsdag 19 november 19.30 uur De Lunet: veertiende trainingsavond.
  • Woensdag 20 november 21.05 uur De Fuik: Kortenhoef’94 2-Adelaars 7.
  • Woensdag 20 november 22.00 uur De Lunet: Adelaars 8-Am. Boys 14.
  • Vrijdag 22 november 19.10 uur Dudok Arena: BZC’13 2-Adelaars 6.
  • Vrijdag 22 november 19.15 uur De Lunet: Adelaars 9-Laren 99 7.
  • Vrijdag 22 november 20.10 uur De Lunet: Adelaars 2-TOB.
  • Vrijdag 22 november 21.05 uur De Lunet: Adelaars-ZVVN 77.
  • Vrijdag 22 november 22.00 uur De Lunet: Adelaars 5-All Stars Baarn 3.
  • Dinsdag 26 november 19.30 uur De Lunet: vijftiende trainingsavond.
  • Vrijdag 29 november 20.00 uur Stormvogel: Spakenburg 2-Adelaars 3.